Zachowanie młodych ludzi

kołdra
  • Sharebar

Zachód słońca był przepiękny i zapierający dech w piersiach. Fotografowie zebrali się, aby uwiecznić rzadko spotykany widok w tych okolicach. Najczęściej chmury przesłaniają całe niebo. Ktoś przyszedł nawet ze stylowym krzesłem od Marcel Wanders i położył poduszkę pod głowę. Wszędzie dookoła słychać było pstrykające aparaty.  Pary zakochanych rozłożyły pościel i spędzali noc, korzystając z pogody. Kolor nieba z minuty na minutę zmieniał kolor w coraz ciemniejszy róż. Trwało to parę chwil zanim nastał całkowity zachód i zrobiło się ciemno. Powoli wszyscy zaczęli zbierać się do domów, ale część ludzi stwierdziła, że zostanie jeszcze jakiś czas.

Wyciągnęli piwa i robiło się coraz głośniej. Komuś musiało to przeszkadzać, gdyż zza rogu pojawiła się policja i wlepiła wszystkim mandaty. Mogli jednak, jak reszta pójść do domu i tam spożytkować swoje napoje. Prawo niestety nie zezwala do takich czynów w miejscach publicznych, nawet jak ktoś się z tym nie zgadza, musi się do tego stosować. W przyszłości pewnie i tak będą robić po swojemu, ale ich portfel może się przez to mocno uszczuplić. A przecież można by przeznaczyć to na inny, spokojny wypoczynek, na przykład w kraju, w którym przepisy są dostosowane do naszych poglądów.

Młodzi często nie doceniają piękna natury. Chodzą tylko wszędzie się upić bez sensu. Tylko po co? Żeby zapomnieć o problemach życia codziennego? Przecież to nic nie zmieni. Można jednak bawić się świetnie bez żadnych używek, co serdecznie polecam.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Zachowanie młodych ludzi, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Czas na “Mieszkania dla młodych”
  2. Czy w okresie recesji stać ludzi na wczasy?
  3. Zachowanie się fotografa na ślubie
  4. Hostel alternatywą dla młodych
  5. Które mięso nadaje się do smażenia
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.