Pomysły na aranżację pokoju

  • Sharebar

W końcu zakupiłeś wymarzone mieszkanie i teraz zastanawiasz się jak je zaaranżować? W tym wpisie pomogę Ci podsunąć kilka ciekawych pomysłów na wystrój pustych przestrzeni w Twoim domu.

Pokój można zaaranżować klasycznie lub bardziej stylowo, jak to wygląda w ekskluzywnych hotelach czy apartamentach. Najważniejsza zasada, to nie bać się eksperymentować. Czasem puszczenie wodzy fantazji w realne czyny może przynieść korzystne rezultaty. Decydując się na kolor ścian należy wziąć pod uwagę położenie pokoju. W przypadku braku dostępu do światła dziennego należy zastosować jasne, żywe kolory, co pozwoli nieco rozjaśnić to miejsce. Ciekawy wystrój zagwarantują ekstrawaganckie obrazy i nowoczesne meble, które można zamówić w sklepie Ikea lub stworzyć od podstaw bezpośrednio od stolarza zapewniając mu ich gotowy projekt. Pierwsza jak i druga opcja ma swoje plusy i minusy. Ze sklepu Ikea transport mebli będzie bezproblemowy, bo otrzymuje się je w częściach, a ich złożenie nie należy również do trudnych. Minusem może okazać się jakość, na którą narzeka wielu klientów. Stolarz natomiast stworzy trwałe, solidne meble, ale trudniej jest z ich transportem. Można zaobserwować, że w tych ekskluzywnych miejscach tj. hotele 4 i 5 gwiazdkowe jest duża ilość kwiatów w pokojach. Takie dodatki zdecydowanie podkreślają jakość miejsca.

W przypadku braku pomysłu na aranżację wnętrz można pokusić się o konsultację ze specjalistami, którzy zajmują się tym zawodowo i mają wieloletnie doświadczenie w branży. Alternatywą mogą być katalogi z gotowymi propozycjami wystroju wnętrz. Otrzymać je można w dużych, znanych markach oferujących detaliczną sprzedaż mebli i akcesoriów dekoracyjnych. Wspomniana w tym wpisie Ikea wydaje takie darmowe katalogi, więc można zapisać się na ich stronie, aby otrzymywać co pewien czas prenumeratę z nowymi aranżacjami.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (2 oddanych głosów)
Pomysły na aranżację pokoju, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.