Ogrodzenie to inwestycja na lata.

  • Sharebar

Ogrodzenie powinno stanowić barierę chroniącą domowników przed hałasem, czy kurzem z ruchliwej ulicy, a także współgrać z ogólną koncepcją architektoniczną domu. Idealnie, jeśli będzie łączyło w sobie względy estetyczne i funkcjonalne.

Nowością na rynku polskim są Dwustronne Ogrodzenia Betonowe.

Wzór w DWUSTRONNYM OGRODZENIU BETONOWYM jest taki sam po obu stronach, co pozwala na wspólną inwestycję sąsiedzką. Ogrodzenie charakteryzuje się wyjątkową twardością elementów oraz odpornością na promieniowanie UV. Nie wymaga impregnacji.

DWUSTRONNE OGRODZENIA BETONOWE produkowane są w kolorach Ziemi: piaskowy, piaskowy ciemny, szary, grafit, antracyt, w dwóch wzorach: o fakturze łupanego piaskowca i fakturze cegły. Ogrodzenia te nadają się do każdego rodzaju otoczenia. Zarówno dla tych, którzy chcą się ochronić od hałaśliwej ulicy, czy spojrzeń sąsiadów, jak i dla tych, którzy planują delikatnie zaznaczyć granice swojej działki. Tym pierwszym warto zaproponować ogrodzenie pełne. Szczelny mur ogrodzeniowy można wykonać z DWUSTRONNEGO OGRODZENIA BETONOWEGO. Montaż na zasadzie pióro-wpust, pozwala na wyeliminowanie przerw między płytami, dzięki temu uzyskujemy efekt jednolitej powierzchni. Producent DWUSTRONNYCH OGRODZEŃ BETONOWYCH przygotował na stronie internetowej możliwość zaprojektowania własnego ogrodzenia. Aranżacja 2D i wizualizacja 3D pozwalają na stworzenie ogrodzeń dwu lub wielokolorowych. Można zaprojektować kolor płyt, daszków, słupków i układać je w murze na różne sposoby. Dołączony do wizualizacji kalkulator obliczy za nas ilość elementów składowych niezbędnych do budowy dwustronnego ogrodzenia betonowego. Interesującą kompozycją dla architektury nowoczesnej jest połączenie koloru szarego i antracytowego, a dla tradycyjnej – piaskowego i grafitowego.

Pełne ogrodzenie opasujące posesję może być zbyt masywne i monotonne. Warto je przełamać i otworzyć posesję na otoczenie, wówczas DWUSTRONNE OGRODZENIE BETONOWE posłuży do budowy słupków i podmurówki, a jako wypełnienie można stosować dowolny materiał,np: panele drewniane, metalowe, itp, – tworząc ogrodzenie ażurowe. Ogrodzenia te produkowane są w kolorach Ziemi, dlatego pasują do każdego rodzaju otoczenia. Można je również stosować do aranżacji ogrodów i tarasów. Prosta forma i kontrastowe zestawienie barw decydują o nowoczesnym charakterze ogrodzenia. Już wkrótce DWUSTRONNE OGRODZENIA BETONOWE w kolorze białym.

Jeśli planują Państwo budowę swojego nowego ogrodzenia, zachęcamy do skorzystania z oferty na stronie internetowej lub prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem www.pref-bet.pl punkty handlowe w kraju.

Gerard Wieczorek Właściciel firmy Pref-Bet. Producent Dwustronnych Ogrodzeń Betonowych.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Ogrodzenie kiedy i jakie zrobić?
  2. kowalstwo
  3. kowalstwo
  4. Inwestycja na lata
  5. Rodzaje ogrodzeń – które wybrać?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.