Mobilne cięcie drewna u klienta

  • Sharebar

Obrobienie drewna bywa zadaniem bardzo trudnym. Konieczna będzie odpowiednia maszyna, która przetworzyć może dla nas drzewo. Po jego wycięciu możemy co oczywiste odwieźć je do stacjonarnego tartaku, jednak może się to wiązać z wielkimi cenami dowozu. Korzystniejszym rozwiązaniem będzie tartak objazdowy, który przybędzie do naszego lasu. Dobrze przeszkoleni pracownicy takiego tartaku wykonają całość pracy na miejscu.

Tartak spalinowy nie potrzebuje dużej liczby pracowników do obsługi. z tego powodu jego wynajęcie będzie dla nas o wiele tańsze, niż w standardowym tartaku. Jest to niezwykle skomplikowana machina, która ma wiele możliwości obróbki. Dzięki takiemu tartakowi wykonamy praktycznie każde zadanie na miejscu w zdecydowanie lepszej dla nas cenie. Przedsiębiorstwa wynajmujące tego rodzaju sprzęt są więc lepszym wyborem dla mnóstwa osób pracujących nad obrabianiem drewna na co dzień.

Dzięki sprzętom takim jak przykładowy tartak mobilny cały proces obróbki drzewa odbywa się u klienta, który ów tartak zamierza wynająć. To zarówno ułatwienie dla przedsiębiorcy, a z drugiej strony też ogromna oszczędność finansów. Takiego rodzaju tartaki są zdolne przygotować na miejscu dla nas chociażby krokwie i deski. Także spore fragmenty drewna bez kłopotu mogą być poddane obrobieniu.

Przetwarzanie drzew na elementy jak na przykład belki a także łaty może być wykonalne dzięki stosowaniu specjalistycznej technologii. Taką technikę ma w sobie w zasadzie każdy nowoczesny tartak przewoźny. Firmy najmujące takiego rodzaju tartaki są w stanie z reguły pracować na terytorium całego kraju, a nawet wyjechać za granicę naszego państwa. Tu najemca zdecyduje o tym, gdzie tego typu tartak się pojawi i jak duży obszar zadań będzie zlecony do zrobienia osobie wypożyczającej ów maszynę.

Tartak mobilny Daglezja będzie prawie zawsze rozwiązaniem znacznie bardziej opłacalnym od transportu drzewa do standardowego tartaku. Jest to w zasadzie podobna maszyna, ale jednak zamknięta w sprzęcie, który będziemy mogli bez komplikacji przewozić z punktu A do punktu B. Ten typ tartaku wyposażony będzie prócz sprzętu do obrobienia drzewa także w koła, podnośniki, obracaki i multum takiego rodzaju udogodnień, dzięki którym obrabianie drewna powinna przebiegać o wiele bardziej dynamicznie oraz bezobsługowo.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.