Metal we wnętrzach naszych mieszkań

łóżka metalowe
  • Sharebar

Metal we wnętrzach daje ogromne możliwości, a zarazem tworzy niebanalny charakter. Możemy wybrać metal ze stali nierdzewnej, z żeliwa lub aluminium. Dzięki różnym rodzajom i technologiom obróbki możemy stworzyć odważne i nowoczesne wnętrza.

Metal w różnych postaciach pojawia się we wnętrzach kuchennych. Metalowa obudowa lodówki, okap kuchenny, zlewozmywak i akcesoria kuchenne sprawią, że nasze wnętrze będzie nowoczesne. W tradycyjnej kuchni idealnie sprawdzi się miedź, która doskonale pasuje do drewna. Wyjątkową cechą miedzi jest duża plastyczność, która umożliwia stosowanie tego materiału w szeroki zakresie jako elementy konstrukcyjne. Jeżeli chcemy mieć nowoczesny i elegancki salon to meble metalowe idealnie się do tego nadają. Na białym tle ścian bardzo efektownie będą się prezentować surowe regały metalowe. Dodatkowo metal możemy łączyć z innymi materiałami. Bardzo dobrze w salonie będzie się komponować metalowy stolik ze szklanym blatem. Jeżeli chcemy by były centralnym punktem naszego wnętrza to możemy wybrać kontrastowy kolor szkła w stosunku do kolorystyki wnętrza. Uwagę zwracać będzie również szkło piaskowe, czyli matowe, gdzie wierzchnią warstwę usunięto papierem ściernym. W sypialni bardzo dobrze komponują się łózka metalowe. Jeśli pokryjemy je piecowo czarnym lakierem, to stworzymy romantyczny nastrój we wnętrzu. Natomiast bardzo efektownie będzie wyglądać kute łóżko metalowe z bogatymi okuciami i zdobieniami. W takim samym stylu możemy zamówić kutą toaletkę, stolik nocny lub lustro.

Metal we wnętrzach to nie tylko szafki szkolne czy szafy BHP, dzięki odwadze projektantów i producentów wkracza on do wnętrza naszych mieszkań. Akcesoria i meble metalowe stworzą niebanalne i oryginale aranżacje, które zachwycą wszystkich naszych gości. Dodatkowo meble metalowe są bardzo trwałe i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Wiklina w naszych wnętrzach
  2. Szafa sosnowa w naszych domach
  3. Wyposażenie naszych kuchni
  4. Meble biurowe
  5. Meble gabinetowe, Wrocław
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.