Lampy Pallucco – praktyczne i modne

  • Sharebar

W wielu przypadkach, gdy tworzymy wnętrze naszego domu po remoncie, skupiamy się głównie na jednej rzeczy: funkcjonalności albo estetyce. Trudno jest nam połączyć oba te elementy, zwłaszcza we wnętrzach niewielkich, które dają również o wiele mniejsze możliwości tworzenia ciekawych projektów i nietypowych sposobów wykończenia. Po macoszemu traktujemy kwestię oświetlenia, jakby była drugoplanowa i mało istotna – światło pełni dla nas głównie funkcję praktyczną. Tymczasem Pallucco jako marka pokazuje, że niekoniecznie na tym musi się kończyć.

Przywykliśmy jako naród do lamp sufitowych w klasycznym kształcie. Żyrandol ma przede wszystkim dawać nam odpowiednią ilość światła, ale rzadko dbamy o to, aby był również estetyczny i ciekawy wizualnie. Staramy się go ukryć, aby nie przykuwał wzroku. Marka Pallucco robi ze swoimi lampami dokładnie odwrotnie: to one stanowią element funkcjonalny wyposażenia wnętrza, a także przyciągają nasz wzrok. Mogą być ciekawym punktem charakterystycznym całego projektu, a równie dobrze ich rola może sprowadzić się do spójnego zamykania całości koncepcji.

Niezwykłą zaletą lamp Pallucco jest to, że wszystkie tworzone są przez projektantów jako ich indywidualne pomysły. Dzięki temu produkcja nie jest traktowana taśmowo, a każda z lamp Pallucco zyskuje własny charakter. Ciekawe koncepcje wyglądu w połączeniu z klasycznymi funkcjami oświetlenia sprawiają, że możemy dobrać ciekawe światła zarówno jako lampy przysufitowe, jak również lampki biurowe czy stojące w salonie. W parze z ciekawym wyglądem idzie również wytrzymałość lamp i wysoka jakość materiałów, z których są wykonane.
Lampy Pallucco to jednak nie wszystkie produkty, które można znaleźć w asortymencie firmy. Choć to właśnie z nich marka jest przede wszystkim znana, to jednak posiada również szereg mebli i artykułów dobrych do wyposażenia wnętrza każdego domu. Znajdziemy tutaj ciekawe łóżka, szafki i komody, które będą pasowały zarówno do sypialni, jak i salonu. Co więcej, dzięki tworzeniu konkretnych linii produktów, marka zapewnia swoim klientom dostęp do całych koncepcji wykończenia wnętrza, co gwarantuje ich spójny wygląd.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Odpowiednie dodatki – lampy
  2. Lampy nowoczesne w nowoczesnym wnętrzu
  3. Lampy w sklepach internetowych
  4. Modne oświetlenie w każdym domu
  5. Praktyczne i wyjątkowe blaty
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.