Kolorowy stół wielkanocny

  • Sharebar

Święta wielkanocne kojarzą się z radością, z żywymi kolorami i z nadejściem nowej pory roku. To czas spotkania z bliskimi, czas uśmiechu i dobrych emocji. Przygotowując odświętne śniadanie, podczas którego celebrujemy te niezwykłe święta, staramy się, aby nakrycie stołu było radosne i kolorowe. Ozdabiamy stół bukszpanem, barankami z cukru, malowanymi jajkami i dekoracjami typowo wielkanocnymi. Doskonałą propozycję dla miłośników koloru oraz dla tych, którzy chcą, by stół wielkanocny był kolorowy i żywy ma duńska marka Ib Laursen.

Ceramika Mynte Ib Laursen produkowana jest w niespotykanych w innych markach wersjach kolorystycznych: orzeźwiająca mięta, delikatny róż, elegancka szarość czy głęboki turkus to tylko niektóre serie. Każda kolekcja utrzymana jest w pastelowej tonacji, dzięki czemu z powodzeniem można łączyć naczynia z różnych serii, uzyskując dzięki temu niepowtarzalną zastawę stołową.

Jeśli chcesz, aby Twój stół wielkanocny był kolorowy i kipiał radosną energią, sięgnij zatem po naczynia z serii Mynte. Nie ograniczaj się do jednej serii, ale śmiało łącz kolory: na dużym talerzu z serii pure white ustaw mniejszy z kolekcji vintage rose, a na nim postaw białą miseczkę, w której zaserwujesz wielkanocny barszcz. Kwiaty, które muszą znaleźć się na wielkanocnym stole, włóż do wazonu z kolekcji french grey. Szary kolor mynte jest kolorem bardzo eleganckim  i dzięki niemu Twój stół nabierze eleganckiej nuty. Przy talerzach ustaw kielichy do wody marki La Rochere z serii Perigord, która doskonale komponuje się z mynte – eleganckie kształty, a jednocześnie prostota powoduje, że świetnie wpisują się w każdy stół. Doskonała jakość szkła gwarantuje stylowy wygląd dekorowanego stołu.

Bukszpan możesz wyeksponować w jednej ze słynnych misek z dzióbkiem Ib Laursen – doskonałą bazą dla soczystej zieleni będzie kolor biały. Ciepłe potrawy podaj w dużych miskach, a chrzan, ćwikłę i inne dodatki w mniejszych miseczkach z dzióbkiem i wygodnym uchem. Wielkanocne wypieki, które również powinny znaleźć się na wielkanocnym stole, podaj na ceramicznej paterze z kolekcji pure white. Na stole możesz również ustawić małe babeczki w kolorowych, ceramicznych foremkach do muffinek.

Dzięki naczyniom z serii Mynte pięknie udekorujesz stół i sprawisz, że oprawa świąt będzie pełna dobrej energii, a takie właśnie powinny być święta wielkanocne.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Kolorowy stół wielkanocny, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.