Jaki zlewozmywak granitowy czy stalowy?

zlewozmywaki
  • Sharebar

Różnica, jaką charakteryzują się zlewozmywaki granitowe I zlewozmywaki stalowe nie odnosi się jedynie do zastosowanych materiałów w procesie produkcji. Zlewozmywaki granitowe są bardziej masywne i cięższe niż ich stalowe odpowiedniki. Oczywiście najbardziej rzucającą się w oczy różnicą jest cena. Zlewozmywaki wykonane z granitu przeznaczone są do wyższego segmentu odbiorców zarówno firmowych jak i indywidualnych.

Kupują je głównie firmy hotelarskie oraz właściciele ekskluzywnych willi pragnący dodać swoim obiektom atmosfery postępowości i luksusu. Jednak klienci indywidualni również są zainteresowani tego rodzaju produktami mimo wysokiej ceny zlewozmywaki granitowe dostarczają pewnych określonych właściwości w przestrzeni kuchennej. Podnoszą one ogólny wizerunek otoczenia, w którym się znajdują, łączą w sobie atmosferę tradycyjności oraz stylu stwarzając wysublimowane odczucia estetyczne. Zlewozmywaki stalowe stanowią z kolei połączenie funkcjonalności z tradycyjnym surowym wyrazem. Posiadając w domu zlewozmywak stalowy zyskujemy lekko industrialną atmosferę, która przenosi się na całe otoczenie. W efekcie po wejściu do kuchni odczuwamy od razu, że jest to miejsce pracy a właściciel musi być osobą niestroniącą od wysiłku i powarzenie podchodzi do wszelkich wymagań, jakie stawia przed nim życie.

Stalowe zlewozmywaki stanowią ciekawe połączenie, ponieważ błyszcząca powierzchni stymuluje wrażenia estetyczne – sprawia, że produkt posiada charakter jednocześnie nowoczesny oraz funkcjonalny. Dzięki temu zlewozmywak posiada osnowę nowoczesności. Współcześnie ten rodzaj stylu można odnaleźć nie tylko w produktach oraz aplikacjach kuchenno-łazienkowych. Stosowany jest on również w nowoczesnym budownictwie gdzie istnieje przewaga dużej ilości błyszczącej stali oraz szkła. Odpowiednio wkomponowany zlewozmywak podkreśli charakter całego pomieszczenia, jeśli nie całego domu. Wybór określonego modelu zależy jedynie od naszych preferencji, nastawienia i chęci, co tak naprawdę chcemy przekazać na zewnątrz.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Duży czy mały, czyli jaki dom wybrać
  2. Lepsze felgi stalowe czy aluminiowe?
  3. Antresole i ogrodzenia – jaki materiał jest najlepszy?
  4. Jaki brodzik do prysznica?
  5. Jaki materiał wybrać do budowy ścian?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.