Jak tanim kosztem można odmienić mieszkanie

aranżacja recepcji
  • Sharebar

Jeśli chodzi o możliwości finansowe Polaków, to są dziś one średnie lub naprawdę niewielkie. Wielu z nas zastanawia się, na czym może dodatkowo zaoszczędzić. Jeśli decydujemy się już na jakieś zakupy, to i tak robimy wszystko, aby zminimalizować koszty. Kupujemy np. wtedy, gdy są promocje i wyprzedaże. Z rzeczy zbędnych całkiem gotowi jesteśmy zrezygnować. Mimo tego kryzysu znajdzie się jednak i taka grupa osób, która z własnych przyjemności i potrzeb nie będzie chciała zrezygnować.

Ludzie ci będą więc od czasu do czasu wydawali pieniądze na większe rzeczy i przedsięwzięcia, ale będą to wszystko robili z głową, a więc zdecydują się na dodatkowe wydatki tylko po gruntownych przemyśleniach. Wielu z nas myśli np. o zmianach we własnym domu czy mieszkaniu. Niektórym z nas wydaje się nawet, że trzeba na takie inwestycje przeznaczyć bardzo dużą część domowego budżetu. Otóż nic bardziej mylnego, bo tak naprawdę tanim kosztem możemy dziś odmienić swoje mieszkanie. Musimy tylko mieć wcześniej jakąś dobrą wizję lub plan.

Takich tanich pomysłów na zmianę własnego mieszkania dużo dziś znajdziemy w pismach kobiecych. Pisma te pokazują, że wiele elementów odpowiedzialnych jest obecnie za interesującą metamorfozę mieszkania. Wcale nie musimy kupować drogich mebli, decydować się na zakup ekskluzywnego kominka czy też na wymianę okien. Możemy zdecydować się na inne zmiany, mniej kosztowne, aczkolwiek bardzo oryginalne. Takim bardzo fajnym pomysłem może być np. zmiana oprawy naszego okna w salonie. Jeśli do tej pory posiadaliśmy białe firanki i beżowe zasłony, to możemy pomyśleć nad ożywieniem kolorystyki w naszym oknie. Możemy wybrać zasłonę bordową lub zieloną ze złotymi akcentami.

Jeśli nie planujemy chwilowo nowych firan i zasłon, to możemy się pokusić o zakup tanich, aczkolwiek szykownych dodatków do naszego salonu. Takimi dodatkami mogą być np. świeczniki, figurki, porcelanowe lub z brązu oraz różnego rodzaju szkatułki. Czasem bardzo atrakcyjnym przedmiotem może być też gazetnik lub kwietnik.

Szukasz innych inspiracji, zajrzyj tu.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Mieszkanie jak z żurnala cz.1
  2. Mieszkanie jak z żurnala cz.2
  3. Jak najprościej znaleźć mieszkanie
  4. Czego można się dowiedzieć
  5. Gdzie można zatrzymać się w dużym mieście?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.