Funkcje w zmywarkach

funkcje w zmywarce
  • Sharebar

Wybierając sprzęt AGD coraz częściej zwracamy uwagę na to, czy spełnia on wszystkie nasze wymagania. Obecne  sprzęty posiadają bowiem coraz więcej funkcji, które sprawiają, że praca z nimi jest dużo przyjemniejsza, a nasze obowiązki zostają znacznie ograniczone. Nie zawsze jednak rozumiemy funkcje opisujące dane urządzenie. Jeśli macie kłopoty z odszyfrowaniem użytych technologii czy programów w urządzeniu jakim jest zmywarka zapoznajcie się z poniższym tekstem – już nigdy więcej nie będziecie mieli problemu ze zrozumieniem oznaczeń. 

Najbardziej popularne funkcje, które znajdziemy w zmywarkach to:
System ochrony szkła – system ten pozwala na mycie z zmywarce najbardziej delikatnych szklanych naczyń w tym kieliszków czy porcelany. Nie ma więc obawy mycia wszystkich naczyń jednocześnie. Bez wątpienia jest to znaczne udogodnienie w codziennym zmywaniu.

Połowa załadunku – połowa załadunku jest przydatną funkcją szczególnie, gdy mając pojemną zmywarkę często korzystamy jedynie z jej połowy. Tym samym nie musimy czekać do pełnego zapełnienia zmywarki, a nasze koszty są o połowę niższe. Taka zmywarka sprawdzi się zarówno przy większych imprezach, jak i przy codziennych posiłkach kilkuosobowej rodziny.

EcoSilence Drive – widząc oznaczenie EcoSilence Drive zyskujemy mocny, a zarazem cichy silnik urządzenia. Silnik ten zapewnia trwałość zmywarce przez długie lata.

Opóźnienie startu pracy – zmywarki mogą posiadać również funkcję opóźnienia czasu startu pracy. Tym samym zmywarka może pracować, gdy nie ma nas w domu i zakończyć cykl tuż przed naszym powrotem.

Kosz varioFlex – system składanych koszy varioFlex pozwala na pomieszczenie mniejszych i większych naczyń, co sprawia, że w zmywarce zawsze pomieścimy wszystkie brudne naczynia.

AquaSensor – Czujnik AquaSensor sprawia, że za pomocą wstępnego oszacowania zabrudzenia wody w praniu wstępnym dobierana jest odpowiednia ilość wody do całego cyklu. Wpływa to  m.in. na oszczędność wody.

Vario Speed – Vario Speed jest opcją, która skraca czas zmywania bez utraty najlepszego rezultatu.

Wymienione wyżej funkcje to większość z dostępnych obecnie opcji w zmywarkach. Warto zagłębić się w szczegóły kupowanego sprzętu i korzystać z porad, by dzięki temu dostosować sprzęt tak, by spełniał wszystkie nasze wymogi. W końcu zmywarka to sprzęt na długie lata.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Kuchenne zmywarki naczyniowe
  2. Funkcje oleju do silnika
  3. Funkcje telewizorów LED
  4. Nowoczesne filtrowanie wody
  5. 5 sprzętów AGD niezbędnych w kuchni
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.