Energia elektryczna w twoim domu

energia słoneczna
  • Sharebar

Co do tego, jak ważnym dobrem w każdym domu jest energia elektryczna, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O ile bez wielu innych mediów moglibyśmy sobie poradzić, to bez prądu nasze gospodarstwo nie mogłoby poprawnie funkcjonować. Wielu z nas na pewno zauważyło również, że w ciągu ostatnich kilku lat ceny energii elektrycznej znacznie wzrosły – w przypadku niektórych gospodarstw wysokość opłacanych przez nie rachunków za prąd zwiększyła się nawet o dziewięćdziesiąt procent. Pomimo tego jednak, część z nas nadal trwa przy usługach swojego dotychczasowego operatora – wiele osób nie wie nawet, że w dzisiejszych czasach to my sami możemy zdecydować, jaka firma będzie dostawcą prądu do naszego mieszkania. Co ważne, poszczególni operatorzy energetyczni starają się zwrócić naszą uwagę nie tylko coraz niższymi cenami dostarczanego przez siebie prądu – wiele ciekawych ofert czeka bowiem na klientów, którym nie jest obojętne to, co dzieje się ze środowiskiem naturalnym.

Liderem wśród ekologicznych firm energetycznych jest z całą pewnością firma Amber Energia, która swój wizerunek opiera właśnie na dbałości o środowisko naturalne – przedsiębiorstwo szczyci się, że za każdą kilowatogodzinę zużytą przez klienta sadzi w jego imieniu jedno drzewo. Atutem energii dostarczanej przez tę firmę jest również fakt, że aż jedna dziesiąta pochodzi z farm wiatrakowych, co jest wartością niemal dwukrotnie większą, niż w przypadku innych operatorów działających na naszym rynku – osoby, które troszczą się o środowisko naturalne niewątpliwie to docenią. Zaletą firmy jest również gwarancja stałości cen – operator gwarantuje bowiem, że przez najbliższe miesiące opłacane przez nas rachunki będą niższe od tych, które płacilibyśmy u wcześniejszego dostawcę prądu.

Wśród firm zajmujących się sprzedażą prądu elektrycznego na uwagę zasługuje również Duon – swoją ofertę kieruje on do świadomych, lubiących wygodę klientów. Operator znany jest z tego, że sporą część jego usług stanowią te w systemie pre-paid – dzięki temu możemy wygodnie i bez problemów zarządzać domowym budżetem. Charakterystyczną cechą firmy są również liczne promocje – startery dla abonentów dostępne są między innymi w serwisie Allegro, gdzie można je licytować za ceny niższe, niż w normalnej dystrybucji. Poza tym, na uwagę zasługuje fakt, że abonenci Duona swoje rachunki regulować mogą za pośrednictwem internetu bądź też w sieci inMedio.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Salon kąpielowy w twoim domu
  2. Wykończenie ścian w Twoim domu
  3. Energia w domu i koszt jej zużycia
  4. Szlachetne surowce w Twoim domu
  5. Gitara elektryczna
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.