Dom godny tajnego agenta

  • Sharebar

Zapewne nieraz miałeś okazję oglądać filmy z tajnymi przejściami, ukrytymi schowkami, czy zmyślnymi gadżetami agentów pod przykrywką. Powracając z tej podróży wyobraźni, twój mózg doznaje szoku po zderzeniu się ze światem prostych rozwiązań. W szafie nie kryje się Narnia, wanna to nie nierzucający się w oczy schron przeciwatomowy, a lodówka to nie statek podwodny. Nie rezygnuj jednak z marzeń, przy odrobinie ambicji możesz uczynić twoje cztery ściany godnym nawet samego Jamesa Bonda. Trzeba jedynie użyć dostępnych na rynku akcesoria meblowe.

To za ich sprawą twoje miejsca zamieszkania stanie się znacznie bardziej funkcjonalne. Z ratunkiem przyjdą ci takie rozwiązania jak deska do prasowania zamontowana w drzwiach szafy, krajalnica w szufladzie bądź ruchome gniazdka. Za mały kabel? Przeciągnij bliżej siebie gniazdko i nie trzeba szukać przedłużki! A to tylko pierwiastek bogactwa jakie dają nam akcesoria meblowe. Twój salon nie słynie z dużej przestrzeni? A co gdyby tak cztery krzesła można by spakować w jedno? Wadzą ci uchylne drzwi do szafy? Zamień je na system drzwi przesuwnych lub żaluzyjnych. Możliwości jest na prawdę duże.

Może nie będziesz mógł pochwalić się arsenałem broni, może dexter z kresówki w swoim domu ma więcej bajerów, ale bezsprzecznie akcesoria meblowe zaoszczędzą ci sporo miejsca i czasu. Twój blat jest za mały na wagę? Połącz ją z szufladą na wzór krajalnicy. Nie możesz odszukać swojego sprzętu kuchennego? Pomogą ci wszelkiej maści półki, przedziałki i suwnice. Jeśli akcesoria będące w sklepach cię nie zadowalają, to skonstruuj to sam. Po ewolucji bez wstydu możesz zaprosić Larę Croft bądź Jamesa Bonda na obiad.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Dom godny tajnego agenta, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.