Aranżacja ściany z wykorzystaniem paneli

  • Sharebar

Świetnym, eleganckim motywem ściennym jest wykorzystanie paneli ściennych 3D, które posiadają fakturę fal morskich. Dzięki temu, że na taką ścianę się zdecydujemy, nada ona wnętrzu lekkości i spowoduje, że będzie się ono mogło prezentować w niezwykle atrakcyjny sposób pod każdym względem. Panele posiadają 10 rzędów fal, które ładnie układają się na całej ścianie. Ściana jest w białym kolorze, wpadającym delikatnie w krem, dzięki temu prezentuje się w delikatny sposób.

Idealnie taka forma nadaje się do salonu, gdzie zależy nam na uzyskaniu eleganckiego i stonowanego efektu. Na pewno dzięki temu, że takie rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie, będziemy mogli być z niego w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Nie ma takiej możliwości, aby komuś się to nie spodobało i nie przypadło do gustu.Taki motyw ścienny warto zastosować na małym fragmencie ściany. Raczej nie warto się na niego decydować w dużej formie ściennej. Najlepszym wyjściem jest umieszczenie paneli dekoracyjnych na ścianie działowej lub małym wycinku ściany. Dzięki temu, uzyskujemy ładny efekt dekoracyjny, który podkreśla ścianę i wypełnia jej przestrzeń.

W przypadku paneli dekoracyjnych 3D jednak minimalizm ma znaczenie i warto się go trzymać, aby uzyskać najlepszy efekt z możliwych. W przypadku takich ścian, warto zadbać również o odpowiednie oświetlenie. Idealne będą do tego halogenu lub efektowna lampka ustawiona koło takiej ściany. Dzięki temu, dawała ona będzie ładna poblask na taką ścianę i spowoduje, że cała ściana będzie się jeszcze lepiej prezentowała wieczorem, co jak najbardziej każdemu się spodoba. 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.