Zalety karty kredytowej

  • Sharebar

Karta kredytowa ma wiele różnych parametrów, które są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Pierwszą i główną funkcją karty kredytowej jest możliwość dokonywania płatności kartą w punktach usługowych, czyli dokonywanie tzw. transakcji bezgotówkowych. Przewagą tego typu karty jest to, że nie wydajemy własnych środków, tylko z środków banku, które musimy wpłacić w ustalonym przez bank okresie. W tym okresie bank nie dolicza odsetek od wydanej sumy.

Kartą kredytową można również dokonywać wypłat środków w bankomatach lub punktach kasowych w Polsce i za granicą. W większości przypadków tego typu operacje obarczone są dotkliwą z punktu widzenia klienta prowizją oraz od wypłaconych środków musimy wpłacić odsetki.

Kolejną cechą karty kredytowej jest możliwość dokonywania transakcji za pośrednictwem internetu, np. płatności w sklepach internetowych, bukowanie biletów lotniczych itd. Często transakcje takie nie są obarczone żadnymi kosztami.

Atutem wypukłych kart kredytowych jest możliwość płacenia poza granicami kraju, co w większości przypadków nie jest możliwe kartami płatniczymi.

Każdy użytkownik tego produktu najprawdopodobniej znajdzie przynajmniej jedną funkcjonalność, która w wielu sytuacjach spowoduje, że dodatkowe i nieprzewidziane wydatki nie będą dużym obciążeniem dla domowego budżetu. karty kredytowe – przejrzyj ciekawe oferty.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Karty plastikowe
  2. Karty kredytowe, a zakupy dziecięce.
  3. Ubezpieczenia oc samochodu za granicą
  4. Zalety zakupów przez Internet
  5. Zalety mieszkania w na osiedlu
Komentarze zostały wyłączone, ale możesz umieścić trackback ze swojej strony www.

Komentarze są wyłączone.