Wirtualne Biuro w Warszawie

  • Sharebar

Często zdarza się, że początkujące firmy martwią się o to o swoją rozpoznawalność, a także starają się ciąć koszty administracyjne. Wynajęcie biura w dobrej lokalizacji to znaczny wydatek, podobnie jak zatrudnienie pracownika, który zajmie się bieżącymi, pilnymi sprawami firmy.

Dla tych wszystkich, którzy szukają idealnego rozwiązania tych problemów naprzeciw wychodzi firma REGUS. Jednym z jej sztandarowych usług jest wirtualne biuro. Po podpisaniu umowy, dostajemy adres korespondencyjny i lokalny numer telefonu w prestiżowej, biznesowej lokalizacji. Zwiększy to zaufanie klientów do nas i rozpoznawalność naszej firmy.

Dodatkowo w naszym wirtualnym biurze cały czas będzie dostępny nie-wirtualny, ale prawdziwy profesjonalny, dobrze wykwalifikowany recepcjonista, który odbierze za nas wszystkie telefony, a także odpowie na korespondencje pocztową i emaliową. Z pracownikiem tym zawsze mamy kontakt i możemy konsultować z nim wszelkie jego działania, a także raportować jego pracę. To wszystko pozwoli nam na oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt funkcjonowania wirtualnego biura jest nieporównywalnie mniejszy niż wynajęcie tradycyjnego, jeśli doliczymy do tego różnice w kosztach pracownika wirtualnego biura, a zatrudnionego przez nas na etat, to w skali miesiąca zostaje nam w portfelu dość znaczna kwota, którą możemy wydać na przykład na reklamę i promocję firmy. To w połączeniu z oszczędnością czasu pozwoli firmie na dotarcie do większej ilości nowych klientów i w rezultacie zwiększy jej zyski. A oto w biznesie tak przede wszystkim chodzi

Jeśli nie chcesz marnować czasu na zbędną korespondencje, a zamiast tego zdobywać nowych klientów. Nie chcesz także, nawet po powrocie do domu martwic się czy odpowiedziałeś na wszystkie maile lub odebrałeś wszystkie telefony zapraszamy do kontaktu. Zycie w biznesie potrafi być prostsze. Kontaktować się można poprzez formularz na stronie internetowej http://www.regus.pl/virtual-office/poland/warsaw oraz pod numerem telefonu 00 48 22 657 0345.

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Co to jest wirtualne biuro?
  2. Wirtualne biuro-zbawienie dla freelancerów
  3. Biuro – wizytówka firmy
  4. Internetowe biuro podróży
  5. Biuro rachunkowe dla osób fizycznych.
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.