Warszawa jednym z centrów biznesowych Europy

  • Sharebar

Warszawa to niewątpliwie miasto o renomowanej pozycji biznesowej w Europie. Jako centrum biznesu skupia reprezentację światowych przedsiębiorców o międzynarodowym prestiżu. Swoje biura lokalizują nie tylko w ścisłym centrum, ale i na jego nie urągających obrzeżach.

Jednym z najważniejszych biurowców tworzących centrum biznesu w Warszawie jest budynek Skylight, czyli słynne Złote Tarasy przy ulicy Złotej 59. Ten stołeczny drapacz chmur stanowi architektoniczne cacko na mapie europejskich kompleksów biurowych i usługowo-rozrywkowych.

Nie inaczej rzecz ma się z położonym przy ulicy Emilii Plater 53 Warszawskim Centrum Finansowym. Jego niekwestionowany atut to lokalizacja. Zbudowany obok Pałacu Kultury stanowi idealne centrum biznesu dla osób lubiących łączyć nowoczesność z architekturą zeszłych epok.

Absolutne centrum biznesu w Warszawie tworzy znany na całym świecie obiekt Sheraton Plaza pełniący także usługi hotelowe. Położony przy ulicy Prusa 2 zapewnia atrakcyjną lokalizację wśród najważniejszych stołecznych instytucjach finansowych.

Przeszklone pomieszczenia biurowe w salonie Equator II przy Alejach Jerozolimskich w stołecznej Ochocie to cecha charakterystyczna tego centrum biznesu w Warszawie.

Centralnie położone salony biznesowe to nie wszystko, co oferuje nam stołeczne miasto. Centrum biznesu w Warszawie nie muszą oznaczać tylko hałaśliwych ulic i wielkomiejskiego przepychu. W Warszawie przedsiębiorcy mają również dostęp do lokalizacji kameralnych, mających jednak ciągle status centrum biznesu.

Do takich należą salon biznesowy w budynku North Gate przy ulicy Bonifraterskiej 17. Jego lokalizacja zapewnia rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną, a urok Starego Miasta przyciąga tu biznesmenów z całej Polski i świata.

Często wybieranym centrum biznesu w Warszawie są mokotowskie biurowce. Jednym z nich jest salon biznesowy w nowoczesnym budynku Marynarska Point Phase II przy ulicy Postępu 15 C. Innym – równie atrakcyjnym – jest lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Marynarskiej oraz Rzymowskiego. Ten rejon Warszawy zapewnia idealnie strategiczne miejsce – bliski dostęp do portu lotniczego i do ścisłego centrum.

Centrum biznesu w Warszawie (można zobaczyć jakieś wielkie centra biznesowe do wynajęcia w www.regus.pl) tworzą salony biznesowe zlokalizowane w sercu Warszawy, ale i na jego obrzeżach, stając się tym samym ofertą skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Gdzie szukać ogłoszeń biznesowych.
  2. Centrum biznesowe – serce największych firm
  3. Mieszkanie Warszawa
  4. Morze Śródziemne północnej Europy oraz jego skarby
  5. Warszawa, Mokotów Rodzinny Zakład Usług Pogrzebowych
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.