Produkcja i sprzedaż nagrobków

nagrobki
  • Sharebar

Głośno wszędzie jest o tym, że chińskie produkty to ogólnie mówiąc tandeta. Taki stereotyp towarzyszył największej gospodarce świata od bardzo dawna. Prawdopodobnie ciężko będzie produktom z dalekiego wschodu zmienić ten stereotyp, jednak wielkie znane koncerny walczą z nim od lat przenosząc swoje fabryki właśnie do Chin.

Prawie wszystkie produkty, które są w zasięgu naszej ręki pochodzą z Chin i nikt nie podważa tego faktu. Jednak są również takie produkty, nad których pochodzeniem nie zastanawiamy się. Chodzi między innymi o nagrobki i produkty z granitu. Branża pogrzebowa jest dość specyficzna, można by zaryzykować stwierdzenie, że czerpie korzyści z czyjegoś nieszczęścia czyli śmierci najbliższych. Niestety takie są prawa rynku, że gdzie jest możliwość zrobienia biznesu tam się go robi.

Branża pogrzebowa przeżywa teraz swój rozkwit. Nigdy nie było tak łatwo o dostępność produktów pogrzebowych takich jak wiązanki, znicze, sztuczne lub żywe kwiaty. Powstało również wiele zakładów kamieniarskich specjalizujących się w produkcji nagrobków. Wiele małych foremek oferuje nagrobki w przeróżnych kształtach, wzorach i kolorach. Zwykle korzystając z usług takiej firmy nie zastanawiamy się skąd pochodzi materiał na nagrobek, wybieramy wzór i kolor, a ważnym parametrem jest długa wytrzymałość nagrobka. Wielu kamieniarzy korzysta obecnie z produktów chińskich producentów, jednak ceny za chińskie nagrobki nie są niskie, jakby mogło się wydawać. Wysokie ceny spowodowane są tym, że kamieniarze sprowadzają produkt bezpośrednio od producentów z Chin, jednak duże koszty transportu powodują wysokie ceny produktu końcowego.

Dlatego warto sprawdzać ceny nagrobków w kilku firmach, u różnych kamieniarzy. Warto również sprawdzić jakie ceny ma najbliższa hurtownia nagrobków w okolicy. Hurtownie również kupują towar bezpośrednio od producentów jednak biorąc naprawdę duże ilości dostają niższe ceny i nawet transport nie spowoduje zwiększenia ceny. Dlatego też dobra hurtownia nagrobków może posiadać wspaniałe produkty, bardzo dobrej jakości naprawdę w dobrych cenach.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Grobowce elementem pamięci o zmarłych
  2. Sprzedaż maszyn w obliczu zwalniającej gospodarki
  3. Produkcja stojaków reklamowych
  4. Chińskie części samochodowe
  5. Produkcja osłonek do wędlin
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.