Podkarpacki Portal Gospodarczy

 • Sharebar

Podkarpacki Portal Gospodarczy jest nowym portalem internetowym. Treści, które zawiera skierowane są głównie do osób posiadających lub też planujących założyć prywatną działalność gospodarczą.

Główny cel portalu

Jak wynika ze wszelkiego rodzaju statystyk Województwo Podkarpackie jest niestety jednym z najsłabiej rozwiniętych regionów gospodarczych w Polsce. Właśnie dlatego powstał Podkarpacki Portal Gospodarczy, jego nadrzędnym celem jest przekazywanie osobom zainteresowanym wielu ważnych informacji, które związane są z gospodarką regionu. Wszystko to, aby wesprzeć rozwój oraz poprawiać warunki bytowe ludności.

Co odnajdziemy w serwisie?

W portal ten będzie opisywał aktualne wydarzenia biznesowe oraz gospodarcze mające miejsce w regionie, a także zawierał cały szereg przydatnych informacji i porad dotyczących sposobów uzyskiwania dotacji, kredytów czy pożyczek i inwestowania. Pomoże przedsiębiorcom w oszczędzaniu, dostarczy niezbędnych wiadomości prawnych oraz podatkowych. Znajdą się tam również informacje na temat szkoleń, które będą odbywały się w regionie.

Podkarpacki Portal Gospodarczy udostępnia także liczne narzędzia finansowe, np.

 • kursy walut,
 • e-prognoza finansowa,
 • e-analiza inwestycji,
 • e-księgować,
 • notowania giełdowe.

Będą one pomocne nowym przedsiębiorcom we wdrożeniu się w prowadzenie działalności gospodarczej oraz pomogą w uzyskiwaniu lepszych wyników.

Mimo iż Podkarpacki Portal Gospodarczy będzie skupiony głównie na jednym regionie, pojawią się w nim także ważniejsze informacje z całego kraju, a nawet świata.

Więcej informacji na ten temat odnaleźć można na: https://www.ppg24.pl/

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

 1. Jak działa wywiad gospodarczy?
 2. Portal edukacyjno informacyjny o Włoszech.
 3. Portal miejski
 4. Portal rodzinny – genealogia Polaków
 5. Darmowy portal aukcji, ogłoszeń – MyNeed.pl
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.