Nowoczesne biurowce w Katowicach

  • Sharebar

Katowice w ostatnich latach intensywnie pracowały na zmianę wizerunku z miasta typowo górniczego, w którym głównym pracodawcą są kopalnie węgla kamiennego. Trzeba przyznać, że trud opłacił się, bo obecnie miasto może pochwalić się dużymi inwestycjami kulturalnymi, organizacją imprez sportowych i kulturalnych o zasięgu międzynarodowym, a także przyciąganiem inwestorów z całego świata, którzy chętnie wynajmują biura w Katowicach.

Biurowce powstają tu jak grzyby po deszczu. W każdym wolnym miejscu centrum budowane są kolejne biura, które od razu zyskują poważnych najemców. W ostatnim czasie do Katowic zawitał między innymi światowy gigant informatyczny IBM, a to dopiero początek.

Oczywiście nowe biurowce charakteryzują się bardzo nowoczesnym stylem i doskonale wpisują się w architekturę miasta. Warto wspomnieć choćby biurowce przy ulicy Chorzowskiej w Katowicach, w których dominują przeszklenia. Również wnętrza biur nie odbiegają od światowych standardów. Jest w nich więc cała niezbędna technologia, konieczna do prowadzenia biznesu w XXI wieku. Dodatkowo nowoczesne biurowce są odpowiednio chronione, tak że żadna niepowołana osoba nie dostanie się do środka.

We współczesnym budownictwie biurowym trzeba także uwzględnić parkingi, bowiem w centrach miast jest z tym duży problem. Najczęściej architekci radzą sobie z tym problemem, projektując parkingi podziemne pod budynkiem biurowca. Wymaga to oczywiście sporych fundamentów, ale przynajmniej ani pracownicy biur, ani klienci firm nie mają problemu z zaparkowaniem swojego samochodu.

Śląska wzbogaciła się ostatnio o nowe budynki biurowe, więc każda firma poszukująca biura w Katowicach ma w czym wybierać.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Restauracje w Katowicach podbijają serca zagranicznych turystów
  2. Katowice atrakcyjne dla przedsiębiorców
  3. Nowoczesne materiały ścierne.
  4. Nowoczesne ładowarki teleskopowe
  5. Schody nowoczesne
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.