Niedroga reklama dla firmy

reklama
  • Sharebar

W dobie internetowych reklam, bardzo trudno jest czymś wyjątkowym zabłysnąć, czego jeszcze nie zrobiła konkurencja. Jest to tym bardziej trudne, jeśli firma raczej nie ma klientów na portalach społecznościowych, stronę www ma stricte informacyjną i generalnie może inwestować tylko w typową reklamę w sieci. Co w takim wypadku można zrobić? Są stare, dobre, sprawdzone metody.

Metody te nie są nachalne a przy tym biznesowe, klasyczne, zawsze się sprawdzają. Do nich należą w pierwszej kolejności wizytówki, w drugiej długopisy. O ile te pierwsze, tworzy właściciel firmy od razu, o tyle o długopisy stara się niewielu. A szkoda.

Artykuły biurowe, takie jak długopisy, używamy codziennie. Używając długopisu z logiem, chwytliwym, być może śmiesznym hasłem, z pewnością zapamiętamy firmę. Nawet jeśli od razu u niej nie kupimy, być może stanie się to później, może z kimś o tym porozmawiamy, może ktoś, kto od nas pożyczy długopis, z oferty skorzysta. Poniekąd cel zostanie osiągnięty. Efekt na pewno będzie lepszy, aniżeli wręczenie ulotki, która jeszcze przed przeczytaniem wyląduje w śmieciach.
Same długopisy nie są drogie. Nawet jeśli zdecydujemy się zamieścić tam nazwę firmy, logo, grafikę, na pewno nie będzie to dla nas zbyt wielki wydatek.
W wielu dużych firmach można znaleźć długopisy z indywidualnym nadrukiem i logiem firmowym. Co to oznacza? Że takie rozwiązanie musi działać! Oczywiście, wielkie korporacje mają dużo więcej środków finansowych, które przeznaczają na reklamę. Nie znaczy to wcale, że mniejsze firmy także nie mogą sobie z tym poradzić. Można zamówić mniejszy nakład, inny rodzaj długopisów. Niemniej przy większych zamówieniach ceny jednostkowe wychodzą dużo niższe. W związku z tym temat jest warty przemyślenia.

Wybór odpowiedniego dostawcy pewnie nie będzie łatwy, powstaje dużo firm oferujących tego typu rozwiązania. Większość jednak oferuje długopisy w super cenach, wytrzymałe, wygodne, dzięki czemu wszystkim się dobrze podpisuje wszelkiego rodzaju faktury i dokumenty.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Efektywna reklama dla firmy
  2. Profesjonalne biuro rachunkowe dla firmy
  3. Szybka pożyczka dla firmy
  4. Wynajmij dla firmy biuro we Wrocławiu
  5. Dobra strona internetowa dla firmy
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.