Kiedy do Kancelarii prawnej ?

kancelaria
  • Sharebar

Los czasem zsyła na nas wiele przeciwności , bez odpowiedniej wiedzy bądź pomocy współpracującej z nami firmy niewiele będziemy mogli sami zrobić. Kancelaria prawna jest instytucją po którą sięgamy już w ostateczności, kiedy wyczerpaliśmy wszystkie możliwości polubownego załatwiania sprawy.

Dosłaliśmy spadek, nasza firma potrzebuje pomocy przy negocjacjach, nasze prawa autorskie zostały naruszone, kontrahent zalega z płatnościami to tylko niektóre z przypadków kiedy pomoc kancelarii prawnej będzie niezbędna.

Kancelaria prawna pomoże nam w każdej dziedzinie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, spadkowego, gospodarczego, handlowego. Wieloletnie doświadczenie, setki przeprowadzonych spraw, zdobyta wiedza to gwarancja naszego bezpieczeństwa.

Niestety, mimo tego, bardzo rzadko korzystamy z pomocy kancelarii prawnej. Dzieje się tak dlatego, że wciąż mamy przeświadczenie że tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na współpracę z kancelariami.

Mylnie postrzegamy kancelarię jako zamknięte siedziby, które obsługują tylko dużych graczy na rynku, a przeciętnego obywatela postrzegają jako zło konieczne. Oczywiście każda kancelaria jest inna, specjalizuje się w innych dziedzinach prawa, a co za tym idzie ma również innych klientów.

Kancelarie prawne oferują zarówno jednorazowe porady prawne jak również stałą obsługę firm. Rozliczenie przy jednorazowej konsultacji oczywiście następuje od razu po skorzystaniu z usługi, inaczej sprawa wygląda przy obsłudze stałej firm i korporacji. Kancelarie są bardzo elastyczne dlatego tez oferują kilka rodzajów rozliczenia. Pierwszym z nich jest ryczałt, wykorzystywany przy sprawach które można z góry określić ile czasu zajmą oraz ile pracy wymagają. Kolejna formą rozliczenia jest stawka godzinowa, jak sama nazwa wskazuje płacimy kancelarii za każda przepracowaną, nad nasza sprawą, godzinę.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Zakres usług kancelarii adwokackich
  2. Gdzie skorzystać z pomocy prawnej?
  3. Prawo obywatela Polski
  4. Czy stała obsługa prawna musi być droga?
  5. Kancelarie prawne łódź
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.